Lot 1106
Een gepolychromeerd houten Maria in mandorla reliëf

18e eeuw

Maria in stralenkrans, staand op wassende maan, een slang vertrappend.

61x28 cm

Wat verfverlies en kleine beschadigingen

€ 600,00
€ 800,00