Lot 160
Online Only Fine Art - Juni 2018

Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd met drukverf en gedateerd 'Anton Heyboer 1959' (rechtsonder)

bewerkt ets, 1/2 'druk ivonne' (?) 34x50,5 cm

Conditie: werksporen, algeheel in goede conditie