Lot 302
Online Only Fine Art - Juni 2018

Edward Lipski (1966)

gesigneerd en gedateerd '03 (op achterzijde)

lak op fineer gemonteerd op board, 76,5x102 cm

Herkomst: Aangekocht bij Tim van Laere Gallery, Antwerpen.

Conditie: lijmresten van plakband aan de linkerzijde, randen met krassen en breukjes

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100