Lot 298
Online Only Fine Art - Juni 2018
Floria Sigismondi (1965)

Doll Face

gesigneerd, gedateerd en getiteld (achterzijde)

c-print, genummerd 1/10, 50,5x40,5 cm (met lijst: 66x51 cm)

Herkomst: Aangekocht bij Galerie Cokkie Snoei, Rotterdam door de huidige eigenaar.

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100