Lot 310
Online Only Fine Art - Juni 2018
Vittorio Roerade (1962)

gesigneerd en gedateerd 'V.W. Roerade/ 1996' en geannoteerd (op het spierraam)

gemengde techniek op doek, 60x50 cm (met lijst: 74x65 cm)

Herkomst: Aangekocht door de huidige eigenaar bij Galerie Delta, Rotterdam.

Conditie: in zeer goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160