Lot 240
Online Only Fine Art - Juni 2018
Gust Romijn (1922-2010)

gesigneerd en gedateerd 'Gust Romijn 59' (rechtsonder)

inkttekening, zonder lijst, 40x55cm

Conditie: papier vervuild en in de hoeken lijmresten

€ 100,00
€ 200,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50