Lot 203
Online Only Fine Art - Juni 2018
Agnus Gastmans (1939)

'Contemplation'

gesigneerd 'Agnes' (rechtsonder) en getiteld en gedateerd '"COMTEMPLATION 1990' (op de achterzijde)

gemengde techniek op board collage, in perspex lijst, 64x86 cm

€ 100,00
€ 200,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40