Lot 303
Online Only Fine Art - Juni 2018
Sylvie Zijlmans (1964)

Plan voor betonnen tekeningentenstoonstelling op de KunstRAI van 1997

gesigneerd en gedateerd 'S Zylmans 1997' (rechtsonder) en geannoteerd (middenonder)

potlood en gouache op papier, 47x63 cm (met lijst: 51,5x67,5 cm)

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70