Lot 312
Online Only Fine Art - Juni 2018
Sergio De Beukelaer (1971)

The perfect location

gesigneerd, gedateerd en getiteld 'Sergio De Beukelaer/ 2002/2003/ The perfect location' (achterzijde)

ruiminstallatie (acrylverf, doek, board, hout, etc.), circa 188x170x225cm (4 delen: 225x95x15 cm, 170x95x15 cm en 173x86x15 cm en 171x100x15 cm)

Conditie: In het algemeen in goede, authentieke conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180