Lot 313
Online Only Fine Art - Juni 2018
Aaron Fink (1955)

Black + white hat

gesigneerd, gedateerd en getiteld 'AARON FINK/ 1982/ "BLACK + WHITE HAT' (achterzijde)

olieverf op doek, 45x59 cm (met lijst: 64x78 cm)

Conditie: in goede staat

€ 200,00
€ 300,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140