Lot 316
Online Only Fine Art - Juni 2018
Gert Brenner (1958)

Schelpen

gesigneerd en gedateerd 'Brenner '96' (rechtsonder)

gemengde techniek op papier, 40,5x56 cm

Conditie: in de lijst beoordeeld, in goede staat

€ 50,00
€ 100,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30