Lot 314
Online Only Fine Art - Juni 2018
Marina Karpova (1961)

De dame met het hondje (2001)

gesigneerd en gedateerd (rechtsonder) en gesigneerd, getiteld en gedateerd in cyrilisch (achterzijde)

gemengde techniek op doek, zonder lijst, 100x150 cm

Conditie: craquele en kleine stukjes verfverlies op enkele plekken (zie foto's), verder in goede conditie

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 180