Lot 308
Online Only Fine Art - Juni 2018
Houcine Bouchiba (1956)

Saad

gesigneerd en gedateerd 'HOUCINE 2010' (rechtsonder)

gemengde techniek en collage op papier, met lijst: 51x61 cm

Herkomst: Aangekocht door de huidige eigenaar bij Galerie 37, Haarlem.

Conditie: in zeer goed staat.

€ 80,00
€ 120,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70