Lot 206
Online Only Fine Art - Juni 2018
Karel Appel (1921-2006)

De kat

gesigneerd en gedateerd in potlood 'appel 76' (rechtsonder)

kleurenlitho, genummerd 144/280, 35x53 cm (met lijst: 53x68 cm)

Uitgever: Screen Printing Samson Uitgever (stempel).

Conditie: papier vergeeld, heel lichte waterschade langs de linker rand

€ 200,00
€ 400,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375