Lot 291
Online Only Fine Art - Juni 2018
Walter Dahn (1954)

Portret van Joseph Beuys

gesigneerd en gedateerd 'Walter Dahn '80' (rechtsonder)

gouache op catalogus pagina, zonder lijst in passe-partout, 16,7x11,3 cm

Conditie: heel goede conditie.

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200