Lot 293
Online Only Fine Art - Juni 2018
Dieter Roth (1930-1998)

I. Komposition III uit het reeks 'Komposition I-V'
II. Kombinationsdruck

beide gesigneerd in potlood en gedateerd 'Dieter Roth 1977/'92' (rechtsonder)

2 aquatinta's met droge naald, één gestempeld 'eines von 590', de andere van een editie vab 248, beide zonder lijst, elk 29,5x22,5 cm (56,5x38 cm)

Bij 'Kombinationsdruk' combineert de kunstenaar de 5 etsplaten uit de serie 'Komposition I-V' tot een nieuw motief. Uitgever: Edition Griffelkunst, Hamburg.

Conditie: heel goede conditie (de vingerafdrukken horen bij het werk)

€ 200,00
€ 300,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200