Lot 200
Online Only Fine Art - Juni 2018
Henk van Putten (1936)

gesigneerd en gedateerd 'van Putten '86' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 80x80 cm

Conditie: een aantal kleine krasjes, verder in goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80