Lot 216
Online Only Fine Art - Juni 2018

Corneille (1922-2010)

'l'oiseau attentif'

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Corneille '87' (rechtsboven) en getiteld in potlood 'l'oiseau attentif' (middenboven)

kleurenlitho, genummerd 147/200, 49x63 cm (met lijst: 61x81 cm)

Conditie: In de lijst beoordeeld, werk in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260