Lot 309
Online Only Fine Art - Juni 2018
Serge Game (1970)

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Serge Game / 2008' (achterzijde lijst)

aquarel, 48,5x63,5 cm (met lijst 53x68 cm)

Conditie: gebobbeld papier, kleine vouwtjes langs de randen, verder in goede conditie

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 80