Lot 306
Online Only Fine Art - Juni 2018
Lieven Hendriks (1970)

gesigneerd 'L. Hendriks' en getiteld 'Untitled' gedateerd '2011' en geannoteerd '3/5' (achterzijde)

acrylverf op doek, 55,5x45x5 cm (met lijst: 58,5x48,5 cm)

Herkomst: Aangekocht door de huidige eigenaar bij Galerie Vous Etes Ici, Amsterdam.

Conditie: goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260