Lot 295
Online Only Fine Art - Juni 2018
Max Uhlig (1937)

'Mädchen und Mann' 'Auftwärts zu zweit' 'Paar im Gespäch' 'Schreitender vor zwei Sprechenden'

alle gesigneerd en gedateerd in potlood 'Uhlig 89/95' (rechtsonder) en getiteld (middenonder)

4 etsen, oplage van 30, afbeeldingen circa tot 20x14 cm (elk blad 48x38 cm)

Conditie: heel goed

€ 100,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80