Lot 294
Online Only Fine Art - Juni 2018
Max Uhlig (1937)

'Kopf Jimi Hendrix'
'Kopf Miles Davis'

alle gesigneerd en gedateerd in potlood 'Uhlig 2008' (rechtsonder) en getiteld (middenonder)

2 kleuretsen, oplage resp. 31/40 en 1/40, 40,5x61 (blad: 56,5x76,5 cm) Daarbij een zwart witte versie van 'Kopf van Jimi Hendrix', opage28/40.

Conditie: zeer goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100