Lot 292
Online Only Fine Art - Juni 2018
Helge Leiberg (1954)

Der Kuss (2x)

beide gesigneerd en gedateerd in potlood 'leiberg 94' (rechtsonder)

2x droge naald in rood en zwart, oplage resp. VI/VI en 10/10, 25x15 (blad: 50x69,5 cm) en 24,5x24 cm69,5x50 cm).

Conditie: in de randen enkele minieme bruine vlekjes verder in heel goede conditie

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50