Lot 44
December veiling 2014
Hollandse School (19e eeuw)

Vee in heuvellandschap, Vee bij een ruïne

2 aquarellen, 29x45 cm

€ 150,00
€ 250,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80