Lot 304
Online Only Fine Art - Juni 2018
Jim Dine (1935)

'The Astra Tool' uit de serie 'The Astra Set' (1985)

gesigneerd in potlood en gedateerd 'Dine '85' (middenonder)

offset-litho, genummerd 39/400, 60x50 cm

Conditie: lijst zonder glas, in de lijst beoordeeld, in zeer goed conditie.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325