Lot 41
Najaarsveiling 2014
Pieter Adriaan Schipperus (1840-1929)

Koeien in de wei

rechtsonder get. en gedateerd 1920

olieverf op paneel, 45,5x66 cm

€ 1.000,00
€ 1.000,00
€ 650,00

Hamerprijs: € 650