Lot 24
Online-Only Fine Art & Silver - september 2018
Willem de Famars Testas (1834-1896)

A Street in Caïro

gesigneerd in de druk 'WTestas.' (rechtsonder)

chromolithografie, 26x36.5 cm (in lijst: 41x50 cm)

Conditie: miniem kleurverlies (middenboven, linksboven en middenlinks), verder in goede staat

€ 60,00
€ 80,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30