Lot 2529
Autumn Auction: Asian Art - 23 november 2018
Een Koreaanse Buncheong kom

Joseon dynaste, midden 15e eeuw

Wijde kom op kleine voet, met ingekerft decor van bloemen, bloembladen en een geometrisch patroon ineen grijsgroenige glazuur. In houten doos.

D D 19,5 cm, H 9 cm.

Een haarlijn, ong. 7 cm lang en een kleien radiale haarlijn ong. 3 cm lang.

€ 400,00
€ 600,00