Lot 19
Online Only Fine Art - Juni 2018

A vd Mark (19e eeuw)

Eenden jagen in de polder

gesigneerd en gedateerd 'A vd Mark/1879' (linksonder)

olieverf op doek, 65x100 cm (met lijst: 87x122 cm)

Conditie: het schilderij is bedoekt, diverse retouches zichtbaar onder uv-licht.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 150