Lot 10
Online Only Fine Art - Juni 2018
Hollandse School (19e eeuw)

Een berglandschap met een meer

olieverf op doek, 84x121 cm (met lijst: 120x160 cm)

Conditie: Het werk is niet bedoekt, diverse inschilderingen zijn op te merken, voornamelijk in de lucht

€ 300,00
€ 500,00
€ 150,00

Hamerprijs: € 150