Lot 14
Online Only Fine Art - Juni 2018
Eugène Joseph Verboeckhoven (1798-1881)

Een stierenkop

gesigneerd en gedateerd 'E. Verboeckhoven Ft. 1831' (midden onder)

potlood en inkt op papier, 13,5x19,5 cm

Conditie: het papier is enigszins vergeeld, verder in zeer goede conditie.

€ 80,00
€ 120,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100