Lot 37
Online Only Fine Art - Juni 2018
Adolf le Comte (1850-1921) (2x)

Een winderige dag langs het water; Een bootje in de haven

gesigneerd en gedateerd 'A. Le Comte/1915' (rechtsonder); gesigneerd 'A. Le Comte' (rechtsonder)

beide aquarel op papier, 65x96 cm (met lijst: 103x 133 cm); 17x15,5 cm (35x33 cm)

Conditie: Het grote papier is onderaan enigszins golvend, verder beide in zeer goede conditie.

€ 400,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200