Lot 24
Van Stockum's Books & Prints - Juni 2018
[ARCHITECTURE] – [CHURCHES] – LEEUWEN, A.J.C. VAN.

Pierre Cuypers, architect (1827-1921).

Zwolle, Waanders, [2007], 344 pp. With (col.) ills. 4to, orig. boards with dust-wr. – IDEM. De maakbaarheid van het verleden. P.J.H. Cuypers als restauratiearchitect. Zwolle/ Zeist, Waanders/ Rijksdienst voor de Monumentenzorg, [1995], 267 pp. With ills. 4to, orig. boards with dust-wr. – BEYER, M. DE [a.o.] [ed.]. Kerkinterieurs in Nederland. [Zwolle], WBOOKS, [2016], 396 pp. With (col.) ills. 4to, orig. boards. – And 17 similar Dutch works & pubs. (i.a. J. Huisken [a.o.] [ed.], “Jacob van Campen. Het klassieke ideaal in de Gouden Eeuw”, 1995). (20x)