Lot 195
Online Only Fine Art - Juni 2018
Karel Meijers (1945)

gesigneerd en gedateerd in potlood ‘Karel Meijers 94’ (rechtsonder)

zeefdruk op papier (met papierstempel van BFK Rives France), genummerd 31/100, 63x90 cm

Uit het portfolio '........10 jaar later', uitgegeven door Zeger Reijers, Rotterdam 1995.

Conditie: zeer goede conditie

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50