Lot 194
Online Only Fine Art - Juni 2018
Steven Reyers (1951

gesigneerd in potlood en gedateerd ‘S.S. Reyers/ 2.2.1’ (achterzijde)

zeefdruk op papier en op perspex, 3 lagen op elkaar, genummerd 31/100, 63x60 cm

Uit het portfolio '........10 jaar later', uitgegeven door Zeger Reijers, Rotterdam 1995.

Conditie: zeer licht gekreukt in enkele hoeken (3 van de 5 hoeken), verder in goede conditie

€ 100,00
€ 200,00

Startbod: € 50