Lot 43
Najaarsveiling 2014
August Willem van Voorden (1881-1921)

Polders met molen

linksonder get. en gedateerd 1904

aquarel met wit gehoogd op papier, 13,5x22,5 cm

€ 600,00
€ 800,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300