Lot 201
Online Only Fine Art - Juni 2018
Sjoerd Buisman (1948)

'Phyllotaxis Babel'

gesigneerd en gedateerd in potlood 'Sj Buisman 93' (rechtsonder) en getiteld 'Phyllotaxis Babel' (middenonder)

houtsnede op papier, genummerd II/X, 94x73 cm (met lijst: 102,5x81 cm)

Conditie: stockvlekken over het gehele werk, dient gerestaureerd te worden

€ 100,00
€ 150,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50