Lot 239
Online Only Fine Art - Juni 2018
Roger Raveel (1921-2013)

De gekooide duif

gesigneerd in potlood 'R Raveel' (rechtsonder)

litho, genummerd 75/100, 51x65 cm (met lijst: 80x95 cm)

Conditie: uitstekende conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350