Lot 222
Online Only Fine Art - Juni 2018
Albert Niemeyer (1951)

'Winnie in the place called Nelspruit (South-Afrika)'

gemonogrammeerd en gedateerd 'EI 91' (linksonder), getiteld en gemonogrammeerd 'Winnie in the place called Nelspruit (South-Afrika) / EI' (achterzijde)

acrylverf op doek, 70,5x90 cm

Conditie: de verf is in de hoeken licht beschadigd, verder in goede conditie

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300