Lot 198
Online Only Fine Art - Juni 2018
Hans Koetsier (1930-1991)

Zonder titel (2x)

beide gesigneerd en gedateerd in potlood resp. 'Hans Koetsier 1982-7', 'Hans Koetsier 1982-11'(linksonder)

2x combinatiedruk op papier, beide genummerd 15/40 , zonder lijst, elk 55x55 cm

Conditie: goede staat

€ 100,00
€ 150,00

Startbod: € 100