Lot 238
Online Only Fine Art - Juni 2018
Reinier Lucassen (1939)

..LIFE

gemonogrammeerd in balpen 'rL' (rechtsonder) en gesigneerd en gedateerd in potlood 'lucassen 86' (achterzijde)

potlood, waterverf, temperaverf en balpen op papier, 29,5x21 cm

Conditie: goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220