Lot 233
Online Only Fine Art - Juni 2018
Andrei Roiter (1960)

'Panic on the boat'

gesigneerd en gedateerd in potlood '11 5 93 Roiter' (rechtsonder)

potlood en waterverf op papier, 30,5x23 cm (opgeplakt op groter vel papier: 45x35 cm)

Conditie: goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100