Lot 235
Online Only Fine Art - Juni 2018
Klaas Gubbels (1934)

Een nieuwjaarswenskaart

Verso: gesigneerd en gedateerd 'K. Gubbels '97' Recto: gesigneerd 'K. Gubbels'

potlood, waterverf, pen en stempel op papier, 15x22 cm

Conditie: zeer goede conditie

€ 200,00
€ 300,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180