Lot 231
Online Only Fine Art - Juni 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd en gedateerd 'antonheyboer 1983'

drukverf, zwarte inkt, potlood en foto collage op papier, 71x100 cm

Conditie: handling traces langs de randen, voornamelijk aan de onderkant (kleine inscheuringen), licht gevouwen in de rechter benedenhoek, verder in goede conditie

€ 300,00
€ 500,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240