Lot 227
Online Only Fine Art - Juni 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd en gedateerd in drukinkt 'antonheyboer 1982' (linksonder), onduidelijk geannoteerd (midden- en rechtsonder) en onduidelijk geannoteerd in de druk (linksonder), twee kunstenaars stempels onder de ets (links- en rechtsonder)

bewerkte druk, 64x99 cm

Conditie: handling traces langs de randen, atelier sporen

€ 200,00
€ 300,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90