Lot 221
Online Only Fine Art - Juni 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd en gedateerd 'antonheyboer 1981' (middenonder)

acrylverf en waterverf op Japans papier, 63,5x97 cm

Conditie: prikgaatjes in de hoeken, licht gekreukt midden bovenaan, verder in goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120