Lot 266
Spring Auction: European Fine Art 2018
Jan Voerman II (1890-1976)

Papavers en koren in een veld

rechtsonder get. 'JVJr' en gedateerd Juli '17

olieverf op doek, 60,5x37 cm

€ 2.000,00
€ 3.000,00