Lot 224
Online Only Fine Art - Juni 2018
Anton Heyboer (1924-2005)

gesigneerd en gedateerd 'anton heyboer 1981' (middenonder)

acrylverf op Japans papier, 64x97,5 cm

Conditie: atelier en werkspoeren, verder in goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140