Lot 38
Online Only Fine Art - Juni 2018
Ernst Witkamp (1854-1897)

Bomen aan een meertje

gesigneerd 'E. Witkamp. 'F' en geannoteerd 'à Nicole E. Huvy'

olieverf op board, 24x36 cm (met lijst:40x51,5 cm)

Conditie: een aantal kleine retouches in de voorstelling, verder in goede conditie

€ 150,00
€ 200,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90