Lot 11
Online Only Fine Art - Juni 2018
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893)

Huizen aan het water

gesigneerd en gedateerd 'P. Vertin F 55' (linksonder)

waterverf op papier, 28,5x22,5 cm (met lijst: 43,5x37,5 cm)

Conditie: zeer licht vergeeld, verder een goede conditie

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180